بایگانی دسته: کتاب

معرفی و دانلود کتاب خورشید همیشه گرم نیست

داستان دختری است به نام خورشید که پدر و مادرش را از دست داده و با مادربزرگش زندگی می کند. در شب نامزدی با پسرعمویش به تهدید عمویش از ازدواج پشیمان می شود و به تهران به نزد خاله اش می رود و در این میان با فراز و نشیب های زیادی روبرو می شود. البته این کتاب دو جلدی است که جلد دوم هنوز تایپ نشده اما جلد اول از داستان مجزایی برخوردار است و جلد دوم قرار است راجع زندگی یکی از شخصیت های دیگر داستان باشد.

برای دانلود اینجا را کلیک کنید

معرفی و دانلود کتاب قفس

نام: قفس

جدید ترین کتاب خانم راز س یا شاهتوت که قبلا چند کتاب از ایشون مثل جهنم سرد را معرفی کرده بودم.

اول از همه اینکه به خاطر صحنه های باز این کتاب تردید داشتم برای معرفی اش و خود نویسنده توصیه کرده بودند که زیر 21 سال این کتاب را نخونن. ولی هر چی حساب کردم دیدم که حیفه این کتاب معرفی نشه این کتاب به خشونت روابط و بحث سادیسم و مشکلات روحی بستگی داره که مشخصه نویسنده این کتاب را با مطالعه و تحقیق زیادی نوشته که واقعا باید خط به خطش را خوند .

داستان درباره ی دختری است که ناپدری اش که او را به مثل پدرش می دانسته می میرد و روز ختم او پسر ناپدری اش در داستان ظاهر می شود. همه یی اموال ناپدری به نام اوست و او دختر را تهدید می کند یا باید همه ی خانواده اش از خانه و زندگی او بیرون ببرند یا باید دختر با او ازدواج کند. و این ازدواج سر اغاز مشکلات فراوان است. مشخص می شود که ناپدری دختر مادر پسر خود را رها کرده و در واقع مادر دختر مخ او را زده بود و این همه سال پسر با مشکلات فراوانی زندگی کرده بود. او در روابط خود یک خشونت شدید دارد که در داستان گام به گام به ان پرداخته شده است و در انتها پایانی غافلگیر کننده را در بر دارد. در کتاب به مسائل روانشناسی فراوانی اشاره شده است که جا داره با دقت بیشتری خوانده شود. نویسنده به دلیل باز کردن مسئله صحنه های خشونت بار را به صورت کاملا باز و ملموس توضیح داده که البته ناخوشایند است ولی به هر حال باید اطلاعات جامعه و مخصوصا دختران در این زمینه بالا برود.

 

برای دانلود اینجا را کلیک کنید