بایگانی دسته: اخبار هنرمندان

عکسهای کتایون ریاحی 97

عکسهای کتایون ریاحی 97.عکس های جدید کتایون ریاحی در سال 97,کتایون ریاحی که اخیرا در برنامه تلوزیونی پر طرفدار دورهمی حاضر شده بود از عشق های امروزی گلایه کرد.در این مطلب از سایت آیین نامه عکس های جدید کتایون ریاحی را برای شما اماده کرده ایم

 

عکس های جدید کتایون ریاحی بازیگر در سال 97
عکس های جدید کتایون ریاحی بازیگر در سال 97

پرند زاهدی در کنار حامد همایون و کتایون ریاحی در پشت صحنه برنامه دورهمی

مهران مدیری از کتایون ریاحی در برنامه دورهمی می پرسد که آیا تا حالا عاشق شدی؟

کتایون ریاحی می گوید : یک روز ماری عاشق شد اما وقتی به عشقش نزدیک شد دید شیلنگه

مهران مدیری هم گفت: آره واقعا من هم تا حالا چند مورد عشق شیلنگی داشتم

 

عکس های جدید کتایون ریاحی بازیگر در سال 97
عکس های جدید کتایون ریاحی بازیگر در سال 97

عکسهای کتایون ریاحی 97

عکس های جدید و جذاب کتایون ریاحی سال 97

عکس های جدید کتایون ریاحی بازیگر در سال 97
عکس های جدید کتایون ریاحی بازیگر در سال 97

عکس های جدید کتایون ریاحی بازیگر زن ایرانی در سال 1397

عکس های جدید کتایون ریاحی بازیگر در سال 97
عکس های جدید کتایون ریاحی بازیگر در سال 97

کتایون ریاحی و احمد ایراندوست

عکس های جدید کتایون ریاحی بازیگر در سال 97
عکس جدید کتایون ریاحی سال 97

نکات مهم برای قبولی در آزمون شهری امتحان سرهنگ

پس از قبولی در آزمون مقدماتی آیین نامه و آزمون اصلی آیین نامه نوبت به امتحان عملی رانندگی یا همان آزمون شهری_آزمون سرهنگ-می رسد که بعد از هفت خوان آیین نامه برای خودش هفت خوانی است

در این مطلب با شما همراهان سایت آیین نامه هستیم و به بیان مهم ترین نکاتی می پردازیم که برای آزمون عملی رانندگی حائز اهمیت زیادی است

حتما توجه کنید که برخی از آموزشگاه ها، بدترین ماشین از لحاظ کلاج و ترمز را برای امتحان شهری سرهنگ انتخاب می کنند تا هنرآموز ها رد شوند و مجبور باشند به کرات، کلاس تمرینی بردارند. همین دسته از آموزشگاه ها، معمولا بهترین ماشین ها از نظر دنده، پدال ها و … را برای تمرینات شهری می گذارند. لذا مراقب باشید تا در اتومبیل امتحان شهری سرهنگ با هر اتفاق عجیبی مواجه شوید!!!

مواردی که می بایست قبل از امتحان سرهنگ به خوبی مسلط باشید:
1. تنظیم صندلی (جلو و عقب بردن).
2. تمرین حرکت آهسته برای پارک کردن در کنار خیابان، دور زدن، دنده عقب.
3. تمرین حرکت با دنده 1 و دنده R با حداقل سرعت ممکن و همراه با فشار گاز برای جلوگیری از خاموش شدن اتومبیل.
4. تمرین زیاد برای پرهیز و جلوگیری از خاموش شدن اتومبیل برای شروع حرکت و دنده عقب (تسلط کامل بر کلاج)
5.

موارد امتحانی سرهنگ:
1. رعایت کامل نکات قانونی و احتیاطی (مثل پارک نکردن جلوی پل و سطل آشغال و راهنما زدن و بستن کمربند ایمنی و …)
2. دور زدن یک فرمانه (برای دور یک فرمانه حتما باید سرعت تان کم باشد) و دور 2 فرمانه(در این دور فقط باید یکبار دنده عقب آمده و مجدد به سمت جلو حرکت کنید. لذا سرعت را بسیار کم و چرخش فرمان را زیاد کنید).
3. تغییر دنده از یک به دو در حرکت.
4. توقف در کنار خیابان.
5. پارک دوبل.
6. دنده عقب (معمولا پس از پارک دوبل می گویند که مسافتی را دنده عقب بروید).
7. نحوه روشن کردن صحیح اتومبیل و بررسی صحت ترمز پایی قبل از روشن کردن ماشین. همچنین تنظیم آینه ها و موارد مشابه دیگر.
8. نحوه سوار و پیاده شدن شما از ماشین و رعایت نکات ایمنی.
9. سرعت عمل مناسب در کیفیت رانندگی.

قبل از حرکت موارد زیر را -حتما- تنظیم کنید:
1. تنظیم صندلی (برخی از دختران، به دلیل قد کوتاهشان، صندلی را تغییر می دهند که اگر شما آن را مطابق عادت تان تنظیم نکنید نمی توانید به خوبی تسلط بر کلاج و تعویض دنده داشته باشید).
2. قبل از اینکه حرکت کنید برای 30 ثانیه، پدال را تست کنید و مرتب پایتان را روی کلاح بالا و پایین بیاورید تا بر کلاج تسلط پیدا کنید. معمولا اگر به سرهنگ بگویید او به شما اجازه این کار را خواهد داد. (قانونا شما حق دارید 3 دقیقه، پیش از حرکت با پدال های ماشین سرهنگ تمرین کنید)
3. قبل از اینکه حرکت کنید دنده ها -علی الخصوص دنده عقب که در برخی از ماشین ها خیلی سخت جا می رود- را نیز تست کنید. چون برخی دنده ها سفت جا می رود و یا زاویه دسته دنده ممکن است آنطور نباشد که شما عادت کرده اید و به همین خاطر ممکن است دنده را اشتباه جا بزنید.
4. قبل از حرکت سوئیچ اتومبیل و نحوه روشن شدن آن را تست کنید. بعضی از سوئیچ ها با یک حرکت، به نرمی می چرخند و ماشین سریع روشن می شود. برخی سفت تر هستند و با صدای بیشتری روشن می شوند. لذا اگر بر سوئیچ مسلط نباشید ممکن است در هنگام خاموش شدن ماشین، هول شوید و چند بار سوئیچ را بچرخانید دریغ از اینکه در همان بار اول، ماشین تان روشن شده است. (ضمنا فراموش نکنید هر وقت ماشین خاموش کرد دنده را خلاص کنید و سپس سوئیچ را بچرخانید).
5.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
موارد حائز اهمیتی که در «برگ آزمایش عملی رانندگی(پیوست 8)» ذکر شده است:
در امتحان شهری، امتحان گیرنده (سرهنگ)، خطاهای شما را در برگه ای مشخص می کند که موارد متعددی درباره کیفیت امتحان متقاضی گواهینامه در آن ذکر شده است. در زیر، تمام موارد مشخص شده در این برگه بیان گردیده است:
الف) اشتباهات خطرناک رانندگی:
1- هر نوع عملی که از جانب متقاضی باعث مداخله آزمون گیرنده شود.
2- هر نوع برخورد اتومبیل با اشیاء و وسایل نقلیه دیگر.
3- نادیده گرفتن علائم راهنمایی و رانندگی.
4- عدم تسلط به اعصاب و نداشتن عکس العمل مناسب در هنگام آزمون.
* * * * *
ب) رعایت احتیاط لازم پیش از روشن کردن موتور:
1- حرکت به سمت اتومبیل و نحوه باز کردن درب
2- کنترل ترمزها
3- تنظیم صندلی و آینه – بستن کمربند ایمنی 0.5 + 0.5
* * * * *
ج) نحوه شروع به حرکت:
1- روشن کردن اتومبیل
2- استفاده به موقع از چراغ راهنما
3- آزاد کردن ترمز دستی
4- تسلط به (کلاچ، گاز و فرمان) 0.5 + 0.5
5- خروج از پارک و رعایت حق تقدم
* * * * *
د) تسلط به رانندگی در حرکت:
1- جایگیری درست در راه، ترمز کردن به موقع و صحیح
2- سرعت مناسب با شرایط ترافیک
3- استفاده موثر از آینه ها
4- علامت دادن در مواقع لزوم
5- هوشیاری و عکس العمل نسبت به اعمال سایر رانندگان
6- سبقت و روبرو شدن و عبور از سایر وسائل نقلیه
7- عملکرد صحیح در محل تقاطع ها (حق تقدم و گردش صحیح) 0.5 + 0.5
8- عملکرد مناسب در محل عبور عابر پیاده
9- رعایت فاصله طولی و عرضی مناسب
10- حرکت با دنده عقب با دقت، مراقبت و کنترل کامل
11- پارک اتومبیل های پارک شده با فاصله مناسب
12- دور زدن با دو فرمان
* * * * *
توضیحات)
1- در قسمت اشتباهات خطرناک هرگونه اشتباهی منجر به مردودی خواهد شد.
2- حداکثر زمان انجام آزمایش عملی شهر 15 دقیقه می باشد. (3 دقیقه اول برای آشنایی هنرآموز به کلاج و ترمز اتومبیل بدون احتساب امتیاز در نظر گرفته می شود).
3- حداقل نمره قبولی از 20 نمره 17 می باشد.
4- آزمون گیرنده مکلف است به هنگام آزمایش نسبت به تسلیم مرحله مرحله فرم اقدام نماید.
5- آزمون گیرنده مکلف است از تمام موارد فوق آزمایش به عمل آورد.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

نکات:
1. در امتحان شهری، اصلا سرعتی عمل نکنید. اصلا! کاملا آهسته و هر چه سرهنگ گفت انجام دهید و اگر سوال داشتید بپرسید (مثلا برای پارک کردن جلوی درب منازل و پل ها بپرسید و سپس پارک کنید)
2. برای پارک کردن در کنار خیابان یا اتومبیل دیگر باید سرعت را سریع کاهش دهید.
3. در سر چهار راه ها بایستید. قبل از رسیدن به عابر بایستید. هیچ کاری نکنید که سرهنگ مجبور شود از ترمز استفاده کند. چون در این صورت رد می شوید :دی.
4. اگر ماشین خاموش کرد هول نشوید! ابتدا دنده را بر روی دنده خلاص قرار دهید و سپس کلید را بچرخانید. پس از آن دنده را از خلاص به دنده یک یا دنده عقب (برای عقبی آمدن) تغییر دهید.
5. در امتحان سرهنگ، هیچگاه سرعتی و شتابزده رانندگی نکنید. تا آنجا که می توانید آرام رانندگی کنید مگر آنکه خودش تاکید کند که دنده عوض کنید و گاز بدهید.
6. در حال رانندگی در خلال امتحان سرهنگ، همیشه از سمت راست لاین مخصوص خود رانندگی کنید تا هر وقت سرهنگ خواست پارک کنید به آسانی بتوانید به طور صحیح و صاف (با جدول و اتومبیل کناری) اتومبیل را متوقف کنید. در غیر اینصورت کارتان سخت خواهد شد.
7. در کنار آرام رانندگی کردن، سرعت عمل نیز مهم است. اگر همه مقررات رانندگی را رعایت کنید و حتی هیچ عیبی هم در پارک کردن و دور دو فرمانه نداشته باشید ولی «کنـــــد» باشید، بنا به احتمال فراوان رد خواهید شد.
8. حواستان باشد که سرهنگ ها به شدت نکته بین و بی گذشت(کینه ای) هستند. هرگونه ضعف و اشتباه شما در ذهن آنها می ماند تا شما را به دلیل آن رد کنند. مثلا مراقب باشید بیخودی زیاد گاز ندهید (مثل زمانی که پایتان روی کلاج است). یا مراقب باشید هنگام خروج از پارک یا حرکت پس از توقف، ماشینتان عقب نرود. همه سرهنگ ها به کوچک ترین عیب شما در خلال رانندگی حساس هستند و آن را بهانه ای برای مردود شدن می کنند. لذا تمرین تان را زیاد کنید و اگر می توانید با ماشینی به غیر از ماشین آموزشگاه، تمرین کنید تا حرفه ای شوید.
9. پس از اینکه از امتحان عملی فارغ شدید، برگه نتیجه آزمون (پیوست 8 = برگ آزمایش عملی رانندگی) را از سرهنگ بگیرید و اگر فکر می کنید که خیلی خوب رانندگی کرده اید و مستحق رد شدن نیستید، کاملا محترمانه از سرهنگ بپرسید که علت رد شدن شما چه بوده است؟ چون اگر شما بتوانید از 20 نمره آزمون، 17 بگیرید قبول هستید و برخی از سرهنگ ها برای اینکه شما را بیاندازند در کنار یکی دو ایراد شما، ایرادات دیگری را نیز جور می کنند تا نمره شما از 17 کمتر شود. لذا مراقب باشید بیخود مردود نشوید.
10. هر سرهنگ امتحان گیرنده، قلق خاص خودش را دارد. بعضی به سرعت عمل در رانندگی حساس هستند و برخی نیز به دقت و آهستگی. برای برخی، شتاب داشتن در رانندگی امری مقبوح است و برای برخی کند بودن معیار رد کردن است. با توجه به اینکه هر دو هفته یکبار، مسئول امتحان گیرنده (سرهنگ) عوض می شود، توصیه می شود که همواره در روز اول حضور سرهنگ جدید، با وی امتحان دهید تا اگر رد شدید، قلق و نحوه امتحان گیری وی دست تان بیاید و هفته بعد بتوانید با وی برداشته و امتحان دهید. با این ترفند، احتمال قبولی شما به شدت افزایش می یابد.
11. هنگام رانندگی در خیابان هایی که ماشین ها از دو طرف حرکت می کنند، در صورت بسته بودن لاین راستی، می بایست از سرهنگ اجازه بگیرید که آیا می توانم به لاین چپی بروم یا خیر؟ این مسئله زمانی مهم و حاد می شود که در خیابانی رانندگی کنید که هیچ خط حائلی در وسط خیابان کشیده نشده باشد و خیابان مربوطه، یک خیابان محلی باشد. لذا همواره از سمت راست حرکت کنید و برای رفتن به سمت چپ از سرهنگ اجازه بگیرید.
12. امتحان دادن در صبح زود، پیش از شلوغ شدن خیابان به شما کمک می کند تا صدای گاز ماشین تان را بشنوید و بر همین اساس، بر پدال گاز تسلط بهتری داشته باشید. همچنین صبح زود، خیابان ها خلوت تر هستند و مشغله ذهنی شما و سرهنگ کمتر خواهد بود و بهتر خواهید توانست تمرکز کنید و نکات ریز رانندگی تسلط داشته باشید. لذا امتحان دادن در صبح (ساعت 7 صبح) از جهاتی بهتر از امتحان دادن در ساعات میانی صبح(9 صبح) یا نزدیک ظهر (10 صبح) است.
13. یکی از مواردی که نقش مهمی در موفقیت من در امتحان شهری داشت، زمزمه کردن همه کارهایی که باید انجام می دادم به زبان بود. جوری که سرهنگ و سرنشینان عقب نیز می شنیدند. من هر کاری که باید انجام می دادم را همزمان با اجرا بر زبان می آوردم. این کار به من کمک می کرد تا هم سرهنگ متوجه شود که من به تمام نکات آگاهم و کاملا هوشمندانه کارهایم را انجام می دهم و همچنین استرس بسیار بسیار کمتری به خودم وارد می شد زیرا این کار باعث می شد که اصلا هول نشوم و کاملا با آرامش موارد مهم رانندگی را انجام دهم.

شیطنت ویشکا آسایش قد بلند با طناز طباطبایی+عکس

ویشکا آسایش و طناز طباطبایی در اکران فیلم ویلایی ها

ویشکا آسایش بازیگر کشورمان در اکران مردمی فیلم ویلایی ها شرکت کرد.

این بازیگر 44 ساله در کنار طناز طباطبایی قرار گرفت و به تماشای فیلم ویلایی ها پرداخت.

ویشکا آسایش که دارای قد بلندی است, در زمان عکس گرفتن, کمی شیطنت کرد!

عکس ویشکا آسایش در کنار طناز طباطبایی

 

خلاصه فیلمی با بازی فرح زینب عبدالله و انگین اکیورک

bi küçük Eylül meselesi / یه رابطه ی کوچولوی سپتامبر
بازیگران:
Engin Akyürek در نقش تکین 
Farah Zeynep Abdullah  در نقش ایلول (  به زبان ترکی به معنی سپتامبر است)
Ceren Moray در نقش براک 
Onur Tuna در نقش آتیل
Warning: contains spoilers
در این فیلم مرتب شاهد وقایعی هستیم که بین زمان های گذشته و حال می گذرند. 
داستان در مورد دختری شهری به نام "ایلول" است  که تو زندگی همه چیز دارد و شعارش این است که این قدر خوشحال است که عاشق نمی شود. همه چیز عالی است تا اینکه دچار تصادف رانندگی می شود  و به کما می رود و وقتی بهوش می آید می فهمد که یک ماه آخر قبل از تصادف رو که در جزیره " بوزجادا" گذرانده است به یاد نمی آورد.
ایلول برای یادآوری خاطراتش با دوستش براک به اون جزیره می رود و با مردی به نام تکین برخورد می کند که ادعا می کند که او را میشناسد و ایلول عاشق اوست . ایلول باور نمی کند که عاشق مردی به ظاهر تکین شده باشد. تکین مردی است که در جزیره زندگی می کند . مردی بسیار معمولی و گوشه گیر که زندگیش را از طریق نقاشی و کشیدن کاریکاتور برای یک روزنامه می گذراند.او کاریکاتورهای خودش رو همیشه با جمله " نگران نباش، ما از عهده اش بر می آییم" منتشر می کند. او حتی نمی داند چه طوری شنا کند ، برقصد ، تو جمع حضور پیدا کند . او خودش را از ایلول کمتر می داند و اعتقاد دارد که اگر دختری به زیبایی ایلول به مردی مثل او نگاه کند . اون مرد حتمن عاشقش می شود. 
ایلول بعد از دیدار با تکین به هتل محل اقامتش برمی گردد که براک را در حال مکالمه با تلفن می بیند و می شنود که براک نگران است که ایلول از تکین خبری گرفته باشد. ایلول مشکوک می شود و نیز می فهمد که او باید تکین را بشناسد. این موضوع را با براک در میان می گذارد و داستان به گذشته برمی گردد. 
ایلول به همراه دوست پسرش آتیل و براک به جزیره " بوزجادا" می روند. ایلول در حال خواندن روزنامه در کافی شاپ واقع در میدان جزیره است که به دوستش براک می گوید که تکین بولوت ،کاریکاتوریست روزنامه را خیلی دوست داره و با او ازدواج خواهد کرد که  تکین  که در میز پشت سر آنها نشسته است می شنود و خوشحال می شود. 
داستان عشق تکین به ایلول از اینجا شروع می شود .ایلول از دوست پسرش آتیل در جزیره جدا می شود و خودش در جزیره می ماند .آتیل و براک به شهر برمی گردند. تکین هر موقعیتی رو برای بودن با ایلول استفاده می کند اما ایلول به تکین به عنوان یک سرگرمی نگاه می کند . روزی با تکین به کنار ساحل می روند که ایلول شنا کند . تکین که شنا بلد نیست خودداری می کند اما با اصرار ایلول به داخل آب می رود و دست ایلول را می گیرد. ایلول ازش می پرسه تو نمی ترسی ،می گوید چیزهای بسیاری است که من ازشون می ترسم اما دیگر نه ، من از چیزی نمی ترسم. از آب که بیرون میان ، تکین روی ماسه های ساحل مینویسه :" تکین ، عاشق ایلول است" که ایلول می گه وقتی موجها به ساحل بیان این نوشته پاک می شه اما تکین ادعا می کنه که موج ها این نوشته رو به هر جایی که تو بری میارن. 
شب ایلول به خانه تکین می رود و اونجا متوجه میشود که تکین همون کاریکاتوریستی است که او همیشه عاشقش بوده و می خواسته باهاش ازدواج کنه. به تکین می گوید نمی دونستم اون کاریکاتوریست مردی به ظاهر تو باشه که تکین ناراحت می شه  اما ایلول می ره پهلوش و ازش می خواد که چهره ش رو بکشه روزها می گذرند و ایلول در خانه تکین می مونه . یک شب که ایلول خوابیده و تکین نقاشی چهره ایلول رو کنار بالشت ش قرار می ده  و داره می ره .تلفن ایلول زنگ می خوره و تکین جواب می ده که ایلول سریع گوشی رو ازش می گیره و به دوستش براک می گه کسی اینجا نیست و من خوابیده بودم و بعدن تماس بگیر. تکین از این حرف ایلول ناراحت می شه و می گه آرزو می کنم مردی دیگه ای بودم . اینقدر خوب بودم که تو با نگاه کردن بهش نفست می گرفت. مردی که بتونه به تو بگه که از پیشش نری و نگذاره تو بری . ایلول ناراحت می شه و به تکین می گه من فقط تو رو می خوام . مردی که رنگ نقاشی روی دستاش باشه و با هم شب رو می گذرونند. 
داستان به زمان حال بر می گردد که ایلول داره با تکین صحبت می کند و الان می دونه که تکین چه کسی است . براک و آتیل ، ایلول رو صدا می زنن . تکین می خواد از اونجا بره که ایلول می گه بایست تا تو رو بهشون معرفی کنم . تکین می گه من می رم و تو خونه منتظرت می مونم.براک و آتیل به ایلول نزدیک می شن . ایلول می گه الان می دونم تکین کی هست و می خوام برم پهلوش. براک مانع می شه و می گه تو همه چیز رو به یاد نیاوردی . تو صبح روزی که شبش رو با تکین گذروندی رو هنوز به یاد نیاوردی. همون صبحی که به من زنگ زدی که بیام دنبالت.
ناگهان تمام وقایع تو مسیر بازگشت ایلول به خانه تکین  به یاد ایلول می آیند.
صبح ایلول که بیدار میشه به تکین می گه من میرم و برات صبحانه درست کنم. تکین خیلی خوشحال می شود که دختری مثل ایلول براش می خواد صبحانه درست کنه. ایلول  که داره صبحانه درست می کنه ناگهان از دیدن خودش تو آینه تعجب می کنه و می ترسه و می گه ترس بر عشق پیروز شد و زنگ می زنه به براک که می ترسه و بیاد و اونو از اونجا ببره و تکین رو تنها می گذاره و می ره. فردا شبش ، ایلول که با براک و آتیل در" بار" کنار ساحل است تکین بهشون نزدیک می شه و می گه من دوست پسر ایلول هستم. ایلول خیلی خجالت می کشه و براک و آتیل ، تکین رو مسخره می کنن که دختری مثل ایلول به  پسری مانند تو نگاهم نمی کنه. اما تکین می گه ما عاشق هم هستیم و حتی با هم رابطه هم داشتیم. که باز هم مسخره اش میکنند.ایلول می ره پیش تکین و می گه من دارم فردا با کشتی از اینجا می رم و از همون ابتدا بهت گفتم که به من اعتماد نکن و می رود. 
در حین به یادآوری این خاطرات، ایلول به خانه تکین می رسد و می بیند کسی اونجا نیست دختربچه ای  به اسم"گل شاه" که دوست تکین بود و در شکل گیری ارتباط این دو نقش داشت جای تکین رو نشان ایلول می دهد و به مترسکی که تو حیاط خونه است اشاره می کنه. ایلول عصبی می شود و سراسیمه به کنار ساحل میرود.
و ایلول می فهمد که او در این مدت که دوباره به جزیره برگشته است خیال می کرده است که با تکین صحبت می کند. 
گذشته رو به یاد می آورد… 
زمانی که ایلول با براک و آتیل داشت با قایق از جزیره میرفت. تکین پیشش میره و می گه من عاشقت هستم و مردی شدم که تو می خواستی اما تو الان داری می ری. حداقل بهم بگو که عاشقم هستی که بدونم احساسم اشتباه نبوده.  ایلول می گه من عاشق کسی نیستم و تو هم اگر فکر کنی می فهمی که تو فقط به من نیاز داری و اگر منو می خوای بیا دنبالم و می ره. تکین هم به دنبال قایق داخل آب می شه و تکرار می کنه که من از چیزی نمی ترسم و از دنیا می ره .ایلول که این خاطرات رو به یاد میاره ،وارد آب می شه و در اعماق دریا مداد نقاشی تکین رو پیدا می کنه به کنار ساحل میاد و روی ماسه های کنار ساحل می نویسه: "ایلول ، عاشق تکین است". به خانه تکین برمی گرده و روی مترسک یک نوشته می بینه که روی اون نوشته شده :" یک رابطه ی کوچولوی سپتامبر که من نتونستم از عهده اش بربیام".
داستان به ابتدای فیلم برمیگرده که ایلول در ماشین "آتیل" است. آتیل رانندگی می کند و ایلول در حال ورق زدن روزنامه که تو ستون کاریکاتور می خونه که "تکین بولوت" از دنیا رفته است. ایلول شوکه می شود و کنترلشو از دست می ده و فرمان ماشین رو کج می کنه و تصادف می کنن.
پایان

با تشکر از خانم ژانت برای نوشتن خلاصه

اخبار جدید هنرمندان در وبلاگ دریکساز

سلام.امروز با خبرهای خیلی جدید و داغ در خدمتتون هستم

امینه گلسو ، نامزد خود یعنى مسوت اوزیل فوتبالیست را به دلیل این که چرا مسوت حسودى کرده است ترک کرد!! سریال فى ، قسمت هاى ١٠ ، ١١ و ١٢ ش پخش مى شود و طبق معمول ترک ها عوامل و بازیگران این سریال به تعطیلات تابستانى مى روند ؛ فصل اول فى با ١٢ قسمت تمام مى شود و فصل دومش از ماه سپتامبر آغاز مى شود.

واکنش شدید کیانیان به توهین وزیر ارشاد به هنرمندان هنرمندان، مطربان آماده به خدمت وزارت نیستند که به اشاره‌اى خوش رقصى کنند ! منتظر توضیح و عذر خواهى شما هستم شایعه ى مرگ جمشید مشایخى پیش آمده بود که همسر او با گلایه هاى بسیار فراوان آن را تکذیب کرد.

بعد از جدایى سارپ لواندوعلو و بیرجه آکالاى ، سارپ با دریا شنسُى دیده شد و بیرجه هم براى اولین بار در خروج از مکانى با دوست پسرش یعنى جان تونالى دیده شد. سیاوش خیرآبى مهمان دورهمى بود.

آراس بولوت اینملى و ایلدیز چاعرى آتیکسوى که در سریال اویله بیر گچر زمان کى یا همان روزى روزگارى خواهر برادر بودند در جشن عروسى سارپ آکایا و صینم یالچین کایا شرکت کردند ؛ همچنین پلین کاراهان و همسرش بدرى گونتاى ، سرکان آلتونراک ، برراک توزوناتاچ ، سلما ارگچ ، باریش آردوچ ، انگین اُزتورک ، کرم فیرتینا ، برن سات و شوهرش کنان دعلو ، جانسو دره ، بورجین ترزیعغلو ، بیرجه آکالاى ، کنان ایمیر زالى اوعلو و همسرش صینم کوبال ، ریضا کساعلو ، آسلى انور ، تولگا ساریتاس ، دوست دختر آراس بولوت اینملى یعنى بیگه اُنال در این عروسى حضور داشتند.

در فیلم سینمائى آیلا ، بوشرا دولى در نقش نعیمت است.

مورات بُز و آسلى انور که به علت خیانت جدا شده بودند و این شایعه به وجود آمده بود که مورات در پارتى با خواهران بهار و نیهال جاندان در ارتباط بوده است ؛ حال این دو خواهر در مصاحبه با ارمگان چاعلایان گفتند: اون شب در خونه ى اثر ییلنر پارتى پر جمعیتى بود ، مورات هم بود و شادى کردیم و تموم شد ؛ ما ١٩ و ٢١ سالمونه و نباید انقدر رومون فشار بیارند ؛ ما آدم هاى سالمى هستیم و حتى تو کلوپ شبانه الکل هم مصرف نمیکنیم ؛ چون بابامون خیلى دین داره اما کسى این نمیذونه. اهل سیگارم نیستم و براى اثباتش هر آزمایشى میدیم. ما رو دارند به خواهران سیسیشلر تشیبه مى کنند که توهین به ما ؛ ما باید ساعت ١٢ شب خونه باشیم و خونمون دوربین داره و پدرم با گوشى ما رو زیر نظر داره ؛ من براى ریتینگ این کار کردم مگرنه دختر خنگى نیستم.

سرناى ساریکایا و مهمت گونسور ، با هاکان گنسه براى حوریت مصاحبه کردند.

عوامل فیلم لرد بر روی فرش قرمز جشنواره فیلم کن ۲۰۱۷ سودابه بیضایی و نسیم ادبی با لباس اصیل ایرانی، در مراسم فتوکال جشنواره ی کن حاضر شدند. ٣١ اردیبهشت زاد روز همایون شجریان بود.

هانده ارچل و آراس بولوت اینملى ، تبلیغات جدیدى را براى دى فکتو گرفتند. هانده ارچل که چند روز پیش از خونه ى خود اسباب کشى کرده بود ، بعد از آن چند دزد براى دزدیدن لوازم لوکس هانده به خانه ى او رفته بودند که صاحب کلوپ رو به رو به آن ها مشکوک شد ؛ البته آن ها در ابتدا گفتند که براى دیدن هانده آمده بودند اما در نهایت لو رفتند.

بوراک دنیز و دوست دخترش بوشرا دولى ، مروه کایران ، برادران دو قلو سرکان و جان بادور ، بورجو اُزبرک ، آلپرن دایماز در پارتى مجله ى اله ، سامر ویکند ٢٠١٧ شرکت کردند ؛ این پارتى در تعطیلات آخر هفته در بدروم در کمپ هتل کمپینسکى برگزار شد.

سرناى ساریکایا با مجله ى میلیت مصاحبه کرد. بازیگران سریال بدروم مسلى ، با هاکان گنسه براى هفته نامه ى حوریت جومارتیسى مصاحبه کردند.

مارال و مونا فرجاد در برنامه ى دورهمى حضور یافتند.

کرم بورسین تبلیغات جدیدى براى نایک انجام داد. اوزان گوورن ، به تولد ۴٢ سالگى خود رسید. اوزکن دنیز ، تولد ۴۵ سالگى خود را پشت سر گذاشت. فحریه براى ۵ میلیونى شدنش در اینستاگرام با انتشار یه عکس سیاه سفید از خودش که عدد ۵ را نشان مى دهد از فالور هایش تشکر کرد.

بنسو سورال یکى از مهمانان ویژه مگنوم در جشنواره ى کن است و در پارتى مگنومکس مسچینو شرکت کرد. اصفر فرهادى در جشنواره ى کن حضور دارد. مریم اوزرلى ، فحریه در جشنواره ى کن نیز حضور دارد.

مورات ایلدیریم و همسرش ایمانه آلبانى به همراه تولگاهان سایشمن و همسرش آلمدا آبازى در مراسم افتتاح محصولات رویال کاویار کرم حضور یافتند ؛ این زوج ها در اکثر جا ها با هم دیده مى شوند و ظاهرا به واسطه ى همسر هاى آلبانى ؛ خیلى با هم مچ شدند.

سریال هانگیمیز سومدیک که از شبکه ى تى.آر.تى ١ پخش مى شود ، به پایان مى رسد.

نرگس محمدى و على اوجى ، مراسم عقد خود را برگزار کردند.

سریال بدروم مسلى که از کانال دى پخش مى شود ، در قسمت ٣٨ به پایان مى رسد ؛ در این سریال دیلان چیچک دنیز حضور داشت که ظاهرا بعد از سریال به آکادمى آمریکایى درام خواهد رفت.

کارت عروسى فحریه و بوراک منتشر شد و تاریخ عروسى این دو در ٢٩ ژوئن در استانبول خواهد بود. از مریم اوزرلى پرسیدند که رابطه اتون با آلپ اوزجان فرصت دوباره دادید اما نشده و جدا شدین ، درسته؟! که مریم هم تایید کرد.

عکس هاى جدید بوراک دنیز براى شماره ى بهاره مجله ى میس وگوع ترکیه منتشر شد. شماره ى روى جلد بهاره ى مجله ى میس وگوع به دیلان چیچک دنیز اختصاص دارد. بورجو اُزبرک و مروه کایران در یک جشن تولد پارتى شرکت کردند. گالا ى فیلم هر شى مومکن یا همان هر چیزى ممکنه ، برگزار شد.

هانده ارچل احتمالا کار جدیدش براى کمپانى گلد فیلم یا همان فیلم طلایى خواهد بود ؛ این کار درام است و هنوز پارتنر او مشخص نیست ؛ گفته مى شود شاید پارتنر او چاتاى باشد ، همیشه حرف از پارتنر بودن این دو در واقعیت و در سریال یا فیلم زیاد است. به زودى ایچرده تمام مى شود اما شنیده مى شود چاتاى تابستان و تعطیلات را در آمریکا به سر خواهد برد اما شاید چون این کار فیلم است و در حدود ١ ماه این کار را انجام بدهد ؛ پیش از این به هانده پیشنهاد کار در ایچرده داده شده بود که هانده سر کار آشک لافتان آنلاماز یا همان عشق حرف حساب حالیش نمیشه بود که این پیشنهاد را قبول نکرد.

سریال آشک لافتان آنلاماز یا همان عشق حرف حساب حالیش نمیشه در کشور هاى هند ، افغانستان ، پاکستان و آلبانى به نمایش در مى آید. این سریال در آلبانى از شبکه ى جلى از ۵ ژوئن شروع مى شود.
سریال کالپ آتیشى یا همان آتش قلب به زودى از شو تیوى پخش مى شود
. بهنوش بختیارى و بهشاد مختارى ، دو کار مشترک در دست اکران دارند. لیلا برخوردارى ، تولد امسال خود را هم گذراند.
هانده ارچل جایزه ى بهترین بازیگر زن را از ترکیه گنچلیک اُدولرى دریافت کرد ، همچنین موگه اواورلار جایزه بهترین کارگردان بابت سریال آشک لافتان آنلاماز یا همان عشق حرف حساب حالیش نمیشه را که هانده هم بابت این سریال این جایزه را دریافت کرد ؛ این جایزه را گرفت. تولگا ساریتاس به عنوان بهترین بازیگر مرد ، جایزه را دریافت کرد ؛ جالب آن جاست که هانده و تولگا در سریال دختران آفتاب پارتنر بودند ؛ در این مراسم بیرند تونکا حضور داشت.
اخبار هنرمندان امیر نورى در بیمارستان به سر مى برد. هانده ارچل و اکین مرت دایماز که مدت زیادى با هم دوست بودند و چند ماهى است از هم حدا شده اند ؛ در اینستاگرام هم را فالو داشتند که سر انجام در اینستاگرام هم دیگر را آن فالو کردند.
پدرام کریمى و همسرش در برنامه ى دور همى حضور یافتند که صحبت هاى کریمى در مورد مخالفتش با شاغل بودن زنان ، جنجال هاى زیادى آفرید.
همان طور که قبلا گفته شد ، ظاهرا سریال کارا سودا در قسمت ٧۴ و در چهار شنبه ٣١ خرداد به پایان مى رسد ؛ به تازگى عکسى منتشر شده است از قسمت ٧۴ که قبر کمال و نیهان را نشان مى دهد و جالب این جاست که کمال و نیهان با هم ازدواج کرده اند چون بر روى قبر نیهان فامیلى کمال دیده مى شود ؛ باید منتظر ماند و دید این سریال پایان بدى دارد؟! که البته بعدا مسئولین سریال گفتن که این عکس مربوط به سریال نیست و یکی از طرفداران سریال این طوری حدس زده و این عکس را درست کرده
با تشکر از خانم مروارید

عکس های جدید بازیگران سریال گوزل+ عکس های پشت صحنه سریال گوزل

اختصاصی سایت تفریحی دریکساز

در این مطلب از بخش بازیگران ترکیه ، عکس هایی از بازیگران و همچنین پشت صحنه های سریال ترکی گوزل رو براتون آماده کرده ایم که امیدوارم خوشتون بیاد

کریمان-اوزجان و گوزل در پشت صحنه سریال گوزل

عکس عاشقانه ی جهان و گوزل

برای دریافت عکس و اخبار بازیگران ایرانی-ترکی و خارجی در کانال مرسی فیلم عضو شوید

بر روی لینک زیر کلیک کنید

telegram.me/joinchat/AAAAAER6ccMTb4-u_TjF0A

پشت صحنه سریال گوزل

سلفی پشت صحنه سریال گوزل-اوزان و گوزل

سکانسی از سریال گوزل

ارکان پتکایا (بازیگر نقش جهان در سریال گوزل) بهمراه همسر و پسرش

برای دریافت عکس و اخبار بازیگران ایرانی-ترکی و خارجی در کانال مرسی فیلم عضو شوید

بر روی لینک زیر کلیک کنید

telegram.me/joinchat/AAAAAER6ccMTb4-u_TjF0A

عکس یادگاری بازیگر نقش جهان و دیلارا در پشت صحنه سریال گوزل

ارکان پتکایا بازیگر نقش جهان به همراه همسرش در دبی

اوزان در پشت صحنه سریال گوزل

بازیگر نقش کریمان در سریال گوزل بهمراه نامزدش

ارکان پتکایا (جهان) و پسرش در قایق تفریحی

برای دریافت عکس و اخبار بازیگران ایرانی-ترکی و خارجی در کانال مرسی فیلم عضو شوید

بر روی لینک زیر کلیک کنید

telegram.me/joinchat/AAAAAER6ccMTb4-u_TjF0A

پشت صحنه سریال ترکی گوزل

عکس اوزان و گوزل در پشت صحنه سریال گوزل

عکس خداحافظی گوزل از سریال گوزل-گوبای پارتی سریال گوزل

برای دریافت عکس و اخبار بازیگران ایرانی-ترکی و خارجی در کانال مرسی فیلم عضو شوید

بر روی لینک زیر کلیک کنید

telegram.me/joinchat/AAAAAER6ccMTb4-u_TjF0A