فال روزانه شنبه 21 مرداد 96,فال و طالع بینی 21 مرداد 96

فال و طالع بینی امروز شنبه 21 مرداد 1396

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه فروردین

حتی وقتی که همه چیز خوب پیش می رود، ممکن است شما احساس تضاد کنید. توانایی های شما در بالاترین حد قرار گرفته است؛ ولی به نظر می رسد که هرکاری که باید انجام دهید نیاز به زمان بیشتری دارد و شما باید بیشتر از حد انتظار تلاش کنید. برای مدتی اهداف بلند مدتتان را فراموش کنید. برای اینکه حالا باید بر روی هماهنگ شدن با زمان حال تمرکز کنید. تا موقعی کار کنید که بتوانید زمان خالی برای استراحت کردن پیدا کنید. امروز خیلی راحت می توانید به اصل داستان هایی که دیگران برایتان تعریف می کنند پی ببرید، اما بهتر است در مورد این مسئله با آنها صحبت نکنید تا ناراحتی و دلخوری بیهوده ایجاد نکنید.

دوست فروردینی ، وقت شناسی همه چیز است . اگر آمادگی لازم را در خود ایجاد کنید ، زمان مناسب برای شما فرا خواهد رسید .
” در دریای پر تلاطم زندگی ، همیشه می توان موجی را یافت که اگر با آن حرکت کنید شما را به ساحل خوشبختی می رساند .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اردیبهشت

با وجود آن که دقیقا می دانید امروز چه کاری باید انجام دهید نمی دانید بهترین راه برای شروع کارهایتان چیست و از کجا باید آغاز به کار کنید. اگر در مورد ایده های هوشمندانه ای که در سر دارید با همکارانتان صحبت کنید شما را تشویق خواهند کرد که رویاهای خود را دنبال کرده و ایده هایتان را عملی کنید. اما دوستانتان کمک زیادی در تبدیل کردن افکارتان به پروژه های عملی به شما نخواهند کرد. خوشبختانه فردا مسیرتان کاملا مشخص خواهد بود و می توانید با خیال راحت پیش بروید. امروز سعی کنید بیشتر وقتتان را صرف آماده سازی کردن و فراهم نمودن زمینه لازم برای دنبال کردن اهداف و خواسته هایتان کنید.

اردیبهشتی دوست داشتنی ، هر چه افراد بیشتری را بشناسید که دید مثبتی نسبت به شما دارند موقعیت های بهتری به دست خواهید آورد .
افرادی که شما را دوست دارند به شما ایده های جدیدی می دهند و راه موفقیت را برای شما باز می کنند .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه خرداد

آنچه در درونتان می گذرد درحال حاضر خیلی مهمتر از دنیا و شرایط اطرافتان به نظر می رسد و همین موضوع باعث می شود که به جای تمرکز کردن روی کارها و وظایف روزمره تان مدام درگیر رویا پردازی و غرق شدن در دنیای خودتان باشید. با وجود این که می توانید طوری حفظ ظاهر کنید که هیچ کس متوجه نشود یک جای کار ایراد دارد، اگر نتوانید مسئولیت هایتان را به انجام رسانده و آنچه از خود انتظار دارید را انجام دهید خودتان را مورد قضاوت و سرزنش قرار خواهید داد. اما اگر بتوانید بین دنیای خیال و واقعیت تعادل برقرار کنید، میزان بازدهی و اثر گذاریتان خیلی بیشتر خواهد بود و در پایان روز از همه چیز راضی خواهید بود.

خردادی عزیز ، اگر در حال رشد فکری نیستید پس دارید در جا می زنید . اگر روز به روز بهتر نمی شوید پس دارید بدتر می شوید .
یادگیری دائمی و رشد مداوم فکری را جزئی از برنامه ی روزانه ی زندگی خود قرار دهید .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه تیر

اهداف بلند مدت شما در حال حاضر فراتر از اهداف حرفه ای شما هستند. با وجود آن که موفقیت فردی شما اغلب یک عامل انگیزشی بسیار قوی برای شماست، در حال حاضر نیازهای اطرافیانتان اولویت و اهمیت بیشتری برایتان دارند. خوشبختانه این نوع دوستی شما برایتان نتایج خوبی به همراه خواهد داشت، زیرا رضایت شخصیتان به رضایت و خوشحالی نزدیکانتان وابسته است. قدرتی که اطرافیانتان در بهتر کردن حال شما دارند را هیچ دکتر و دارویی نمی تواند داشته باشد. فشارهایی که این اواخر تحمل کرده اید ممکن است در رویارویی با یک مقام مافوق خودتان شما را به مرز انفجار برسانند، مواظب رفتارتان و واکنش هایی که نشان می دهید باشید.

تیر ماهی باهوش، تمرین و تکرار بهای بدست آوردن مهارت است . چیزی را که مدام و مرتب تکرار می کنید به صورت یک عادت جدید ذهنی و عملی در می آید .
رشد فکری و احساس رضایت و خشنودی نتیجه ی کنار گذاشتن عادت های گذشته و جایگزین کردن تمرین ها و عادت های جدید است .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مرداد

امروز شاید مسیرتان را با ابهام و بدون دانستن جهتی که باید در پیش بگیرید آغاز کنید و احساس کنید که انگار در طوفان گرفتار شده اید. متأسفانه ناتوانی شما در تصمیم گیری و انتخاب راهتان می تواند برایتان گمراه کننده باشد. با این حال هر چند در ابتدای روز آسمان زندگیتان ابری به نظر می رسد و به سختی و آرامی جلو می روید، کمی که بگذرد اوضاع تا حدودی روبراه شده و خواهید توانست راه پیش رویتان را ببینید. انرژی فیزیکی شما رو به افزایش است و در نتیجه آن کارهایتان با شتاب بیشتری انجام خواهند شد. اگر بعد از انجام تمام کارهایتان هنوز انرژی زیادی دروجود خود حس می کردید کمی پیاده روی کرده و یا بدوید، این کار شما را برای یک خواب راحت آماده خواهد کرد.

مردادی عاشق، موفقیت و خوشبختی هنگامی بدست می آید که کاری که از نجام آن لذت می برید ، بی عیب و نقص انجام می دهید .
” تعیین کننده ی کیفیت زندگی شما این است که تا چه حد به کمال در زندگی اهمیت می دهید و برای رسیدن به آن تا چه اندازه خود را مسئول و متعهد می دانید .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه شهریور

امروز شما انرژی اطرافیانتان را به خوبی احساس می کنید و امواجی که از خود صادر می کنند را می توانید دریافت کنید. در حالی که بسیاری از اطرافیانتان می خواهند احساس همدردی خودشان را نشان دهند و بگویند که درکتان می کنند، اما شما حساسیت بسیار زیادی دارید و کوچک ترین ناخالصی در احساسات اطرافیانتان را درک کرده و نمی توانید به دیگران اعتماد کنید. این نکته را در نر داشته باشید که برای اعتماد داشتن به دیگران اول باید به خودتان اعتماد داشته باشید. امروز ممکن است توسط یکی از نزدیک ترین افراد به شما به شدت تحت فشار قرار بگیرید، اما دلتان بخواهد خواسته او رابرآورده کنید. باور کنید او هم چیزی جز خیر و صلاح شمارا نمی خواهد.

شهریوری خاص ، وجود شهامتی سنجیده و حساب شده برای دستیابی به موفقیت ضروری است . ترس بزرگترین مانع رسیدن به هدف است .
رویارویی با ترس های خود را جزئی از عادت هایتان کنید و در هر شرایطی این کار را انجام دهید .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مهر

شما از شدت احساساتی که در حال حاضر دارید اصلا راضی نیستید، اما پذیرفتن آنها شما را با واقعیت مهمی روبرو خواهد کرد. شما نمی توانید به راحتی یک جا بنشینید و ترجیح می دهید به جای آن که ساکن باشید و درگیر احساساتتان شوید مدام در حرکت باشید. اما بهتر است به جای آن که خودتان را با کار کردن و فعالیت بیش از اندازه سرگرم کنید دنیای درونتان را مورد توجه قرار دهید و افکارتان را دنیال کنید تا ببینید به کجا خواهید رسید. آیا طرف مقابلتان بیش از اندازه شما را تحت فشار قرار داده است و هر کجا که می روید مثل سایه شما را دنبال می کند؟ امروز روز راحتی نخواهد بود، سعی کنید خونسردی خودتان را حفظ کنید.

مهری پر مهر و محبت ، گاهی لازم است اول از همه حق خودتان را بدهید . آزادی مالی از آن کسانی است که همیشه حداقل ده درصد از درآمد خودرا پس انداز می کنند . اگر نمی توانید پول پس انداز کنید ، استعداد ثروتمند شدن ندارید .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آبان

امروز ممکن است یکی از اطرافیانتان شما را درگیر درام شخصی خودش کند، مثلا شاید یکی از همکارانتان از شما بخواهد که او را در یک قرار کاری همراهی کنید. با وجود این که این تقاضا برایتان ناراحت کننده است نخواهید توانست به سادگی خودتان را از آن نجات دهید. خوشبختانه حضور شما حتی اگر نقش فعالی نداشته باشید هم اثرات مثبتی به همراه خواهد داشت. امروز تفکرات فلسفی می توانند شما را به دور دستها ببرنند، ولی برایتان لازم است که مثبت اندیشی خود را تقویت کنید. قبول کردن یک مسئولیت جدید برایتان مفید است، به خصوص اگر هم دارای جنبه های مادی و هم معنوی باشد. یوگا، فعالیت های هنری و مسابقات ورزشی به رشد شما کمک می کنند.

آبانی متفاوت ، ما در جهانی سرشار از نعمت زندگی می کنیم ، جهانی که در آن گنجینه ی عظیمی از ثروت برای تمام کسانی که طالب آن هستند وجود دارد .
برای دستیابی به استقلال مالی همین امروز برای افزایش ثروت خود تصمیم بگیرید و سپس همان کاری را انجام دهید که دیگران پیش از شما برای رسیدن به همین هدف انجام داده اند .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آذر

امروز اگر بتوانید به جای منطق به حس درونیتان تکیه کنید خیلی راحت تر خواهید توانست راهتان را پیدا کنید و از تردیدهایتان نجات بیابید. نقش هدایت کننده شما در منزل و یا در اجتماع امروز برای خودتان خیلی اهمیت دارد، اما می تواند شرایط سختی را نیز برایتان به وجود آورد. شما می دانید که چه چیزی برای اطرافیانتان بهتر است، اما ممکن است آنها با نظرت شما مخالفت کنند. در حالیکه سعی می کنید هرکسی را متقاعد کنید که شما درست می گویید، استفاده کردن از منطق اصلاً کارساز نخواهد بود.

آذر ماهی تو دل برو ، هر رخدادی به میزان معینی احتمال وقوع دارد . برای افزایش احتمال وقوع رخداد مورد نظر خود ، تعداد موارد را افزایش دهید .
هر چقدر کارهای بیشتری را به دفعات بیشتر امتحان کنید ، احتمال موفقیت شما نیز بیشتر می شود .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه دی

امروز حرف مهمی برای گفتن دارید که روی سینه تان سنگینی می کند و اجازه نخواهید داد که قرار گرفتن در یک وضعیت نامساعد مانع به زبان آوردن حقیقت شود. با وجود این که عاقلانه تر این است که پیش از گفتن هر حرفی عواقب آن را به خوبی در نظر بگیرید، در حال حاضر نباید به خاطر نتیجه احتمالی حرف هایتان خودتان را محدود کنید. هر چند موقع گفتن حرفتان تمام تلاشتان را می کنید که خونسرد، آرام و مسلط باشید به احتمال خیلی زیاد حرف هایتان تندتر از آنی خواهند بود که طرف مقابلتان انتظار دارد. هیاهوی بیهوده راه نیندازید و از دیگران فاصله گرفته و فضای کافی برای واکنش نشان دادن را در اختیار آنها قرار دهید.

دی ماهی باوقار ، شما در زندگی ، افراد ، ایده ها و موقعیت هایی را به سوی خود جذب می کنید که با افکار غالب شما هماهنگ هستند .
هنگامی که اهداف شما از مغناطیس اشتیاق شما سر شار شد به چیزی دست پیدا می کنید که مردم به آن شـــانس می گویند .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه بهمن

امروز شما به طور غیر قابل انتظاری حساس شده اید و نیاز دارید که خودتان را برای همین یک روز هم که شده از فعالیت های اجتماعی فاصله بگیرید و به خودتان و احساساتتان بپردازید. معمولا مقدار انرژی که شما به دیگران منتقل می کند بیش از آن چیزی است که دریافت می کنید، اما در حال حاضر آنقدر احساساتی هستید که با برداشت هایی که از رفتارهای دیگران می کنید به سختی می توانید حد و مرزهای لازم را حفظ کنید. حتی تشخیص این که آنچه احساس می کنید متعلق به خودتان هستند یا از دیگران سرچشمه می گیرند برایتان دشوار است. به هر حال عاقلانه نیست که زیاد خودتان را با این احساسات آزاردهنده درگیر کنید، کمی تنهایی همه چیز را درست خواهد کرد.

بهمن ماهی همیشه دلسوز ، اگر مدام توقع داشته باشید که اتفاقات خوب برایتان رخ دهد ، میزان شانس خود را در زندگی افزایش می دهید .
هر روزتان را ا این جمله آغاز کنید : ” می دانم امروز یک اتفاق عالی برایم می افتد . ”

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اسفند

شما اطلاعات لازم و کافی برای داشتن درکی کامل از شرایط موجود ندارید و خودتان هم متوجه این موضوع هستید که آنچه در واقع در جریان است خیلی فراتر از آن چیزی است که شما می توانید ببینید. پی بردن به افکار و احساسات دیگران کاری دشوار است، زیرا در حالی که به زبان یک چیز را می گویند در قلب و مغزشان چیز دیگری می گذرد. به جای تلاش برای از بین بردن این ناهماهنگی بهتر است سعی کنید فعلا اوضاع را همان طوری که هست بپذیرید. به احتمال خیلی زیاد تا فردا این وضع برطرف خواهد شد. امروز زندگی برای ما خسته کننده به نظر می رسد و هر کاری برای رفع این احساس بی نتیجه خواهدبود، کمی به زندگی و معنای آن فکر کنید تا بهتر شوید.

اسفندی عزیز دُردانه ، پیش فرض های نادرست ریشه ی شکست ها هستند . شهامت محک زدن پیش فرض های خود را داشته باشید .
پذیرش اینکه احتمال دارد پیش فرضتان اشتباه باشد ، راه را برای یافتن پیش فرض های جدید و دگرگونی های لازم باز می کند ، چیزهایی که در غیر این صورت بدست نخواهید آورد .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه شنبه ۲۱ مرداد ۹۶ و طالع بینی روزانه

Author: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *