دعا برای ترک اعتیاد و ترک کردن مواد مخدر

در این مطلب از سایت طلسم مجرب ، دعای ترک اعتیاد انواع مواد مخدر ف ترک اعتیاد شیعه ، ترک اعتیاد تریاک و ترک اعتیاد همسر و ترک اعتیاد سیگار را برای شما قرار داده ایم

آشنایی با دعا های: سوره ای برای ترک اعتیاد دعا برای ترک اعتیاد به شیشه  دعا برای ترک اعتیاد همسر  ذکر ودعا برای ترک اعتیاد  طلسم ترک سیگار  بهترین دعابرای ترک اعتیاد  سوره ای برای ترک اعتیاد.

هرکس در زندگی در خوشی ها و ناخوشی ها خداوند را یاد کند خدای مهربان هرگز اورا تنها نخواهد گذاشت همانطور که خداوند فرموده است: من از رگ گردن به تو نزدیک تر هستم. دعا برای ترک اعتیاد میتواند اثر بخش، حمایت کننده، انگیزه بخش باشد. اما آیا به راستی خواندن دعا برای ترک اعتیاد کافی است؟ یعنی ما همه چیز از خدا بخواهیم ولی هیچ تلاشی نکنیم! توصیه میکنم بعد از مطالعه دعا های ترک اعتیاد که برای شما گرد آوری کردیم کمی هم راجب روش های علمی روز دنیا برای ترک اعتیاد اطلاعات کسب کنید و به یاری خداوند و علم مشکل خود، همسر یا فرزندتان را حل کنید.

 

دعا برای ترک اعتیاد به شیشه

«سوره حمد» نسخه‎ای است برای درمان همه آلام جسمی و روحی. و چون انسان «العیاذ بالله» بیمار شد، راحت‎ترین درمان و کم ‎هزینه‎ ترین درمان، خواندن سوره حمد است.

دعا برای ترک اعتیاد همسر

«صادق آل‎ عبا» فرمود: «چنان‎چه بر مرده‎ای 70 بار سوره حمد خواندید و زنده شد تعجب نکنید.» (اصول كافى)

ذکر ودعا برای ترک اعتیاد

امام صادق علیه السلام فرمودند: سوره ی «حمد» سوره ای است که ابتدایش «حمد» خدا و وسطش «اخلاص» و آخرش دعا است.
از سلمة بن محمد نقل است که گفت: از امام صادق علیه السلام شنیدم که فرمود: کسی که سوره حمد، او را شفا نبخشد، چیزی او را شفا نمی بخشد. (خواص القرآن، ص48)

طلسم ترک سیگار

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند: سوره حمد بر هیچ دردی خوانده نشد مگر اینکه دردش آرام می گیرد (قرآن درمانی روحی و جسمی ،ص 62) و…

بهترین دعابرای ترک اعتیاد

امیرالمومنین علیه السلام فرمود: از پیغمبر خدا صلی الله علیه و آله و سلم شنیدم که فرمود: به تحقیق خدای متعال به من گفته: ای محمد به تو هفت آیه از مثانی و قرآن عظیم داده ایم. پس فاتحه الکتاب را جدا کرد و بر من منت گذاشت آن را در برابر قرآن عظیم قرار داد.»

سوره ای برای ترک اعتیاد

به نیت ترك هر نوع اعتیادي بر روي یک بشقاب چینی سفید بدون نقش یا کم نقش
موارد زیر را بنویسید.
ابتدا سوره حمد را نوشته و بعد آیه 29سوره فتح را بنویسید
به اضافه سوره انشراح + سوره اخلاص+ سوره فلق+سوره ناس+لاحول ولا قوه الا باالله
العلی العظیم
پس از نوشتن با گلاب یا هر آب پاك دیگري مثلا آب زمزم نوشته ها را و آب آنها را به
طرف بخورانید!
این دستور براي 7روز به همین ترتیب که گفته شد انجام شود.

 

 

دعا برای ترک اعتیاد به شیشه  دعا برای ترک اعتیاد همسر  ذکر ودعا برای ترک اعتیاد  طلسم ترک سیگار  بهترین دعابرای ترک اعتیاد  سوره ای برای ترک اعتیاد دعا برای ترک اعتیاد به شیشه  دعا برای ترک اعتیاد همسر  ذکر ودعا برای ترک اعتیاد  طلسم ترک سیگار  بهترین دعابرای ترک اعتیاد  سوره ای برای ترک اعتیاد دعا برای ترک اعتیاد به شیشه  دعا برای ترک اعتیاد همسر  ذکر ودعا برای ترک اعتیاد  طلسم ترک سیگار  بهترین دعابرای ترک اعتیاد  سوره ای برای ترک اعتیاد دعا برای ترک اعتیاد به شیشه  دعا برای ترک اعتیاد همسر  ذکر ودعا برای ترک اعتیاد  طلسم ترک سیگار  بهترین دعابرای ترک اعتیاد  سوره ای برای ترک اعتیاد دعا برای ترک اعتیاد به شیشه  دعا برای ترک اعتیاد همسر  ذکر ودعا برای ترک اعتیاد  طلسم ترک سیگار  بهترین دعابرای ترک اعتیاد  سوره ای برای ترک اعتیاد دعا برای ترک اعتیاد به شیشه  دعا برای ترک اعتیاد همسر  ذکر ودعا برای ترک اعتیاد  طلسم ترک سیگار  بهترین دعابرای ترک اعتیاد  سوره ای برای ترک اعتیاد

Author: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *