تور مشهد نوروز 97 و تابستان 97

تور مشهد نوروز 97 و تابستان 97

تور مشهد نوروز 97 و تابستان 97   : شهر مشهد به عنوان پایتخت معنوی ایران یکی از گردشگر پذیر ترین شهرهای ایران است. اگر شما می خواهید از قیمت تور مشهد نوروز 97 و تابستان 97 مطلع شوید و همچنین آزانس ها و مجریان برگزار کننده تورهای داخلی را بشناسید از ایستگاه گردشگری سایت دریکساز دیدن نمایید.

برای ورود به بانک تور و گردشگری دریکساز کلیک کنید

در این سایت لیست جدید تورهای داخلی و تورهای چند روزه ، هفتگی و اخر هفته را مشاهده می نمائید.

همچنین اگر شما مجری تور های تابستانی 97 ، تورهای داخلی و تورهای اخر هفته و تورهای خارجی هستید با عضویت در بهترین سایت درج اگهی می توانید خدمت خود را آگهی کنید و در معرض دید بازدید کنندگان این سایت پربازدید قرار دهید

تور مشهد نوروز 97 و تابستان 97
تور مشهد نوروز 97 و تابستان 97

چرا شهر مشهد یکی از بزرگترین مقصد تورهای داخلی است ؟ این شهر قلب معنوی و پایتخت معنوی ایران است.هر ساله میلیون ها نفر از عاشقان آقا علی ابن موسی الرضا ع به این شهر سفر می کنند. اما این تنها جاذبه گردشگری این شهر مقدس نیست.مکان های ییلاقی اطراف مشهد مانند اخلمد ( 10 کیلومتری چناران )، جاغرق ، طرقبه و شاندیز و جاهای دیدنی مثل پارک کوهسنگی و پارک ملت مشهد ، چالیدره ، شهربازی پارک ملت ، بازارها مانند بازار سنتی امام رضا (ع) الماس شرق و غیره

رای خرید در مشهد به جمعه بازار مهرآباد بروید 10915

یکی از مراکز مهم خرید در  مشهد برای زائران این شهر مقدس جمعه بازار مهرآباد مشهد است.به گزارش خبرنگار مجله ی اینترنتی دریکساز، قیمتهای بسیار پایین تر و شفاف تر در جمعه بازار مهرآباد مشهد باعث شده تا روزهای جمعه سیل عظیمی از زائران که در تابستان 95 به  مشهد سفر کرده اند برای خرید روزهای جمعه به اینجا بیایند.
خانمی 35 ساله که از تهران به  مشهد سفر کرده است در گفتگو با خبرنگار مجله ی اینترنتی دریکساز می گوید : جمعه بازار مهرآباد جای خوبی برای خرید است.اینجا همه چیز پیدا می شود از مواد خوراکی تا لباس و لوازم دست دوم
آقایی به نام حسن می گوید : من فقط آمدم تا گشتی بزنم اما دیدم شلوارهای جینی که اینجا به فروش می رسد بسیار از نظر قیمت و کیفیت مناسب تر از بازار هفده شهریور است.
یک آقا کوچولو نیز دوچرخه خریده است
در جمعه بازار مهرآباد انواع اجناس از میوه و تره بار،لباس ، لباس زیر مردانه و زنانه، موکت، لوازم دست دوم منزل و لوازم الکترونیکی به فروش می رسد.
با شروع شدن فصل تابستان حال و هوای جمعه بازار مهرآباد که به جمعه بازار میامی معروف است نیز زائری شده و انواع چادرهای مسافرتی، منقل، و لوازم پخت و پز با قیمت مناسب به فروش می رسد.

جمعه بازار مهرآباد در ابتدای بلوار میامی قرار گرفته و ساعات کاری آن از اوائل صبح تا غروب است.
تور مشهد نوروز 97 و تابستان 97
تور مشهد نوروز 97 و تابستان 97

Author: admin